Boğazda Şirket Yemekleri

Boğazda şirket yemekleri düzenlemek isteyen şirket, firma, kurum ve kuruluşlar için harika bir önerimiz bulunuyor. Firmamızı benzersiz bir hizmet vererek yeni organizasyonlar düzenleyerek şirket yemeklerinizi daha da renklendiriyor. Siz de şirket yemeklerinizin diğerlerinden farklı olmasını istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Şirket yemekleriniz için tekne çeşitlerimiz, organizasyon detayları ve ücret konusunda firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Randevu oluşturarak teknelerimizi görme imkanına sahip olabilirsiniz. Hizmetimizden faydalanmak istediğinizde teknelerimizi kiralayıp ön rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz. Boğazda şirket yemekleri organizasyonu konusunda profesyonel ve işini titizlikle yapan kişiler çalışmaktadır.

Lezzetli ve Sağlıklı Menüler

Firmamızın tekneler için özel yemek menüleri mevcuttur. Fakat isteğe göre menüler değiştirilebilir. Başarılı mutfak ekibimiz bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Çok az bir fark ödeyerek kendi damak zevkinize göre bir menü oluşturabilirsiniz. Firmamızın boğazda şirket yemekleri etkinliğinde aşçılarımızın lezzetli yemeklerini beğeneceğinizi garanti ediyoruz. Aşçımız ve mutfak ekibimiz işinde son derece başarılıdır. Mutfakta hijyen kurallarına uygun hareket eden ekibimiz temiz, sağlıklı, taze ve lezzetli menüler oluşturmaktadır. Eğer isterseniz kendi catering firmanıza yemeklerinizi hazırlatabilir ya da dışarıdan getirebilirsiniz.

Teknede Şirket Yemekleri

Şirket yemekleriniz için alkollü ve alkolsüz içecekler tercih edebilirsiniz. İstediğiniz içeceği firmamız sizler için hazırlamakta, servis elemanlarımız kusursuz sunum yapmaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet vermeyi amaçlayan firmamızın, size özel olarak sunduğu fırsatları inceleyebilirsiniz. Firmamızın teknede şirket yemekleri organizasyonu, çalışma arkadaşlarınız ile birlikte özel anlar yaşamanızı sağlayacaktır. Denizin tam ortasında, boğaz manzaralı bir şirket yemeği için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Diğer klasik şirket yemeklerinden çok farklı bir atmosferde düzenleyeceğiniz bu etkinlikle farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Böylece hem güzel bir imaj bırakacak hem de çalışanlarınızın motivasyonunu arttıracaksınız.

0
Yıllık Tecrübe
0
Memnun Müşteri
0
Organizasyon

Yatta Şirket Yemekleri

Yapacağınız iş toplantıları, özel eğlenceler, iş yemekleri gibi etkinlikler için küçük ve büyük teknelerimiz hizmetinizde. Kişi sınırı bulunamayan, özel ve unutulmayacak anlar geçirmek isteyen şirketler için güzel sürprizler düzenliyoruz. Şirketinizde özel misafirleriniz varsa onlara farklı bir gece yaşatmak için yatta şirket yemekleri organizasyonumuzu değerlendirmelisiniz. Böylece kurmuş olduğunuz ticari ilişkileri de güçlendirmiş olacaksınız. Güzel, taze ve lezzetli bir yemek menüsünün ardından, gösterişli ve zengin çeşide sahip meyve tabaklarımız masalara dağıtılmaktadır. Sizde mavi suların üzerinde bu keyif dolu anları yaşamak ve çalışanlarınıza yaşatmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ses Sistemi

Şirket yemeklerini ve toplantılarını teknede geçekleştirmek isteyen müşterilerimize özel teknede 4 saat sürecek organizasyon imkanı sunuyoruz. Fakat şirketlerin özel talepleri olması durumunda bu süreyi uzatabildiğimizi de belirtmek isteriz. Boğazın eşsiz güzelliğinde düzenleyeceğimiz teknede şirket yemekleri ile iş stresinden uzak güzel ve keyifli bir toplantı yapabilirsiniz. Bu etkinliğimizde tekne içinde çok sayıda alternatifimiz bulunuyor. Ücretsiz Ses sistemi ile oluşturduğunuz müzik listelerini çalabilirsiniz. Konuklarınızı dinlendirmek, motive etmek ya da eğlendirmek için seçtiğiniz müzikleri kesintisiz dinleyebilirsiniz.

Kusursuz Organizasyon

Teknelerimizde düzenlenen şirket yemekleri için masalarımız özel masa örtüleriyle kaplanıyor ve sandalyeler için özel giydirmeler yapılıyor. Bununla birlikte ek ücret karşılığında talep ettiğimiz lazer şovlar, oryantal şovlar ve Dj eşliğinde müzikler düzenlenebiliyor. Organizasyon konusunda alternatif yelpazesi geniş olan firmamız siz müşterilerimizin mutluluğuna çok önem veriyor. Bütün organizasyonun belirli standart çevresinde ve kontrollü olarak gerçekleşmesini sağlıyoruz. Teknede şirket yemeklerini herhangi bir aksaklık yaşamadan gerçekleştiriyoruz. Teknelerimiz, çalışanlarımız ve servis elemanlarımızla şirket ortaklarınızın, sizinle iş yapacak firmaların ve çalışanlarımızın keyifli bir akşam geçirmesini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.