Teknede Bayi Toplantıları

İş yemekleri ya da bayi toplantıları düzenlemek isteyen şirketler için yepyeni ve oldukça farklı bir alternatif sunuyoruz. Bayi toplantılarını farklı ve etkileyici yapmak için teknede toplantı fikrine ne dersiniz? Bayi toplantıları, yemekli toplantılar ve aklınıza gelebilecek her türlü kurumsal organizasyonu firmamızın sunduğu boğaz turu eşliğinde yapma imkanı sunuyoruz.

Kaliteli bir tekne ya da yat ortamında toplantınızı gerçekleştirmek hem size hem de çalışanlarınıza çok iyi gelecektir. Böyle özel bir anı çalışanlarınıza yaşatmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sektöründe oldukça iddialı olan firmamız birbirinden farklı kurumsal toplantı ve organizasyonları titizlikle düzenlemektedir.

Kişi Sayısına Özel Tekneler

Firmalar sadece yaz aylarında değil yılın her ayında kesintisiz olarak tekne kiralayıp, teknede bayi toplantıları düzenleyebilirler. Bu konuda hiç bir aksaklığa meydan vermeden, eksiksiz olarak organize olmaktayız. Çeşitli özellikte birçok teknemiz mevcuttur. Toplantıya katılacak kişi sayısını belirledikten sonra etkinliğe en uygun tekne alternatiflerimizi değerlendirebilirsiniz. Bu konuda deneyimli ekibimizden her türlü desteği de sağlayabilirsiniz. Teknelerimiz en az 25 kişilik gruplar için çalışmaktadır. Bunun yanında 300 kişilik gruplar için de her türlü ihtiyacı karşılayabilecek teknelerimiz mevcuttur.

Yatta Bayi Toplantıları

Muhtemel iş görüşmeleri ya da iş toplantıları ile çalışanlarınızın motivasyonlarını arttırmak için yatta bayi toplantıları oldukça etkileyici bir seçenektir. Ayrıca ekonomik olarak sunduğumuz yatta toplantı fikri firmamız tarafından gerekli özen sağlanarak hazırlanmaktadır. Bu organizasyonla ilgili bütün konular ve detaylar firmamız tarafından eksiksiz olarak gerçekleştirilmektedir. Siz bayi toplantınızı yaparken güvenliğiniz ve konforunuz deneyimli elemanlarımıza emanet. Sizi yormadan ve işinizden alıkoymadan planlanan organizasyonu tam anlamıyla gerçekleştirmekteyiz.

0
Yıllık Tecrübe
0
Memnun Müşteri
0
Organizasyon

Başarılı Menüler

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda teknede bayi toplantısı için özel yemek menüleri de hazırlamaktadır. Başarılı mutfak ekibimiz en taze, en lezzetli ve en doğal ürünlerle muhteşem menüler oluşturmaktadır. Mezelerden salatalara, ara sıcaklardan ana yemeklere ve tatlılara kadar her şeyi menünüze ekleyebilirsiniz. Hazır olan menüleri kendi isteğinize göre düzenleyip yenileyebilirsiniz. Bunun için çok cüzi miktarda ek ücret ödemeniz yeterli olacaktır. Firmamızın tanıdığı ayrıcalıklar bu kadarla da sınırlı değil.

Firmamız aracılığıyla teknede bayi toplantısı gerçekleştirecek olan şirketler yemeklerini dışarıdan kendileri ya da anlaşmalı oldukları catering firması da getirtebilir. Fakat firmamızın sağlıklı ve doğal yemeklerini tatmanızı mutlaka öneririz. Şef aşçımızın mutfağından çıkan birbirinden lezzetli ve temiz yemeklerle iş toplantınızı enfes bir hale getirebilirsiniz.

Toplantılarınız için yemek ile kokteyl menülerini ve detaylarını öğrenmek için internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Boğazda Bayi Toplantıları

Yatlarda gerçekleştirilen bayi yemeği toplantıları 2-4 saat kadar sürmektedir. Eğer çok büyük gruplarla toplantı düzenleyecekseniz bunun için büyük tekneleri önermekteyiz. Son derece keyifli, etkileyici ve lezzetli bir iş toplantısı ile hem siz hem de çalışanlarınız yüksek motivasyon kazanacaktır. Firmaların arzusuna göre bu toplantı boğazda bayi toplantıları etkinliğine de dönüşebilir. Belirlenen rotada tur düzenleyerek boğazın eşsiz güzelliğini toplantınıza dahil edebilirsiniz. Boğaz manzarası eşliğinde ve denizin tam ortasında bayi toplantısı yapmak çalışanlarınızı hem dinlendirecek hem de motive edecektir.

Ses Sistemi Ve Diğer Hizmetlerimiz

Firmamız deneyimli servis elemanları ve çalışanları ile teknede bayi toplantısı yapmak isteyen kurum ve kuruluşlara en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Her türlü organizasyonla özel olarak ilgilenen firmamız toplantı gecesinde bir aksilik yaşanmaması için her şeyi kontrol altına almaktadır. Profesyonel çalışanlarımız sayesinde bayi toplantılarınız oldukça eğlenceli ve etkili geçecektir. Bayi toplantılarında, atmosfere uygun olarak sandalyelere özel giydirme yapılmakta ayrıca masalara da beyaz örtü örtülmektedir.

Müzik için ses sistemi de bulunan araçlarımızda kendinize özel şarkılar çalabilirsiniz. Ücretsiz olarak verilen ses sistemi hizmetini organizasyon sonuna kadar kullanabilirsiniz. İsteyen şirketler için ek ücret ödemek suretiyle video, fotoğraf, oryantal, Dj ya da lazer gösterisi gibi hizmetler de sunulmaktadır.