Teknede Lansman

Ürün tanıtımlarını ve lansman gecelerini bir teknede yapıyor olmak hem ilgi çekici hem de etkili olacaktır. Birçok kurum ve kuruluş lansman ve ürün tanıtımı için tekneleri tercih etmektedir.

Teknede Lansman Kimler İçin Uygundur?

Teknede olan lansman seçeneğimizi birçok kurum ve kuruluş tercih etmektedir. Siz de kurum, kuruluş ya da şirket sahibi iseniz lansman ve ürün tanıtımlarını tekne içerisinde lansman seçeneğimiz ile gerçekleştirebilirsiniz. Ürün tanıtımlarının ve lansman gecelerinin teknede olması misafirlerinizin ilgisini çekecektir ve daha da etkili olacaktır. Firmamız ile irtibata geçtiğiniz takdirde gerekli bilgileri alıp rezervasyon oluşturabilirsiniz. Teknelerimiz 1 kişiden 1000 kişiye kadar farklı kapasitelerde üretilmiş ve tamamen müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda içerikler hazırlanmıştır. Tekneler isteğe bağlı olarak lansman geceleri için de kiralanabilir.

Teknede Lansman İçeriğinde Neler Var?

Ürün tanıtımları ve lansman geceleri için firmamız geniş bir hizmet vermektedir Lüks yatlar ve tekneler ile profesyonel bir organizasyon hazırlayan firmamız, lansman kokteyleri düzenlemektedir. Bunun haricinde özel lansman geceleri de firmamız tarafından isteğe göre düzenlenebilmektedir. Firmamız tarafından hazırlanan kokteyli lansman ya da yemekli lansman seçeneklerinden birini seçebilir, misafirleriniz ile eğlenceli bir akşam geçirebilirsiniz. Kaliteli ve göz alıcı organizasyonlar ile misafirleriniz adeta büyülenecek.

Özel Lansmanlar

Lansman gecelerinde hem ürün tanıtımları yapmak hem de misafirleriniz ile eğlenceli ve unutamayacağınız bir gün geçirmek için firmamız ile hemen irtibata geçebilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçip yemekli lansman geceleri için hazırlamış olduğumuz menüler hakkında detaylı bilgi alabilir, varsa özel istekleriniz ilgili kişilere iletebilirsiniz. Firmamız tamamen müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda hareket eden bir firmadır. Firmamız tarafından yapılan organizasyonlar ile farkınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Firmamız farklı olduğunuzu misafirlerinize hissettirmek için özel lansman geceleri ve özel menüler ile size yardımcı olmaktadır. Şirketlerin ürünlerini tanıtmalarına yardımcı olan firmamız, lansman gecelerine profesyonel bir ekip ile hazırlanmaktadır. Bizi seçen kurum, kuruluş ve şirketler lansman gecelerini çok güzel bir şekilde geçirecektir.

0
Yıllık Tecrübe
0
Memnun Müşteri
0
Organizasyon

Teknelerimiz ve Hizmetlerimiz

Teknede lansman ve diğer organizasyonlar için teknelerimiz donanımlıdır ve kapasite bakımından yeterli niteliklere sahiptir. Özel davetler için de oldukça elverişli olan teknelerimiz her türlü toplantı, şirket yemekleri ve lansmanlar için kaliteli ve kusursuz bir hizmet sunulmasını sağlar. Size kaliteli bir hizmet sunmak isteyen firmamız profesyonel bir şekilde organizasyonları gerçekleştirmektedir. Boğaz manzaralı etkileyici ve ilgi çekici bir lansman gecesi için bizi seçeceğinize eminiz. Bu sektörde yıllardır olmamızın bize kazandırdığı tecrübe ve profesyonelliğimiz ile lansman gecelerinizi en iyi şekilde organize ediyoruz. Sizlere misafirleriniz ile hoş bir ortamda ve deniz manzarası eşliğinde toplantılar yapma imkanı sunuyoruz. Bu anlamda yemekli lansman ve kokteyli lansman seçeneklerinden istediğiniz seçerek misafirlerinizi büyüleyebilir, onlara unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz.

Teknede Lansman Fiyat ve Yer

Şık ve oldukça nostaljik olan teknelerimiz eşsiz bir manzaraya sahip olan boğaz eşliğinde sizlere sunulmaktadır. Size hem eğlence hem de iş görüşmeleriniz için uygun ortamlar oluşturuyoruz. Masal tadından unutulmaz bir lansman gecesi için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Hem herkesi etkilemek hem de ürünlerini tanıtmak için eşsiz bir manzaraya sahip olan bir mekana ne dersiniz? Tekne içerisinde lansman organizasyonları düzenleyerek misafirlerinizi mutlu edebilir ve farkınızı herkese gösterebilirsiniz.

Teknelerimiz geniş misafir ağırlama kapasitesine sahiptir ve organizasyonlarımız uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Özel organizasyonlardan haberdar olmak ve detaylı bilgiler almak için bizleri iletişim numaralarımızdan arayabilir, sorularınızı yöneltebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.