Mezuniyet programları hayatımızda en önemli organizasyonlardandır. Özellikle üniversite eğitiminde aynı evi, aynı odayı, aynı dolabı, aynı sofrayı paylaştığımız kişiler olduysa bu arkadaşlığı kuru bir elveda ile bitirmek ayıp olur. Eğitim hayatına nokta koyup, yeni bir hayata başlama anlamına gelen mezuniyet, ilk seneden beri her öğrencinin hayalidir. Arkadaşlarınız ile birlikte rüya gibi bir gece geçirmek ve aynı zamanda mezuniyetinizi unutulmaz kılmak isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yıllar boyu unutulmayacak bir mezuniyet için her türlü organizasyonu, süslemeyi ve hazırlığı yaparak size ve arkadaşlarınıza sunabiliriz. Bizi tercih ettiğiniz için kesinlikle pişman olmayacaksınız. Bu konuda kendimize rakip tanımıyoruz.

Unutulmaz Bir Mezuniyet

Firmamızın tecrübeli personelleri ve yılların deneyimiyle hazırlayacağımız teknede mezuniyet partisi ile masmavi suların durgunluğunu ve mezunların çılgın neşesini bir araya getirip harika bir gece hazırlayacağız. Teknede mezuniyet fikriniz varsa ve henüz arkadaşlarınız paylaşmadıysanız sitemizde yer alan geçmiş etkinliklerimize ait görselleri onlarla paylaşabilirsiniz. Sitemizde bulunan hizmetler bölümünden tüyolar alarak, arkadaşlarınızla fikir birliği yapıp mezuniyet organizasyonu konusuna tam bir netlik sağlayabilirsiniz. Böylece her ayrıntısı içinize sinen ve yıllarca unutulmayacak bir mezuniyet anısına sahip olursunuz.

Mezuniyet İçin Gereken Her Ayrıntıya Yer Veriyoruz

Sıra dışı bir fikir gibi gelen teknede mezuniyet, programınızı titizlikle organize etmekteyiz. Gecenin karanlığını özel aydınlatmalar, lezzetli ikramalar, sevdiğiniz müzikler ve müthiş bir mezuniyet pastası kesimi ile başlatıp kep atma heyecanı ile devam eden bir etkinlik yıllar boyu hafızalardan silinmeyecektir. Bu heyecanı sular üzerinde yaşamak isteyen bütün mezun olacaklara uzun yıllar hafızalarda yer edinecek bir organizasyon için titizlikle hazırlanıyoruz. Siz de o mutluluğunuzu bizim teknelerimiz içerisinde gerçekleştireceğiniz özel seçimlerle tamamlamak istiyorsanız kısa sürede bizimle iletişime geçmelisiniz.

0
Yıllık Tecrübe
0
Memnun Müşteri
0
Organizasyon

Yatta Mezuniyet

Yatta mezuniyet organizasyonu hazırlığında canlı müzik tercihiniz, kokteyl ve lezzetli yiyecek türü tercihleriniz konusunda bizleri bilgilendirirseniz size en uygun fiyatı belirleyip, ne gerekiyorsa elimizden geleni yapmaktayız. Ay ışığı, mavi suların üstünde, ışıldayan yıldızlar ile unutulmaz bir mezuniyet heyecanını sizlere en ekonomik fiyatlarla sunmaktayız.

Mezuniyet etkinlikleriniz için bizi tercih ettiğinizde, istediğiniz tekneyi seçme hakkınız olacaktır. Teknelerimiz kaliteli, lüks ve kullanışlıdır. Organizasyonunuzu kusursuz bir şekilde tamamlamak için gereken yeterliliğe sahipler. Bakım ve kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Ayrıca bütün teknelerimiz sigortalıdır.

Fikrinizi Bizim İçin Önemli

Organizasyon için seçtiğiniz teknede her türlü süsleme öneri fikirlerine açığız. Tüm ayrıntılar sizin talebiniz ve profesyonel ekibimizin desteğiyle sizi memnun edecek şekilde olacaktır. Sizin istediğiniz ayrıntıları bize iletmeniz yeterlidir. Deneyimli mutfak ekibimiz ve çalışanlarımızla fikirlerinizi en doğru şekilde değerlendirmekteyiz. Sağlıklı, temiz ve lezzetli ikramlıklarımız ile tercihe göre yemekli organizasyon da yapmaktayız.

Lise hayatı olsun üniversite hayatı olsun birçok değerli arkadaşlıklara ve dostluklara sahip oluruz. Bu özel gece ile dostluklarınızı pekiştirmeye, arkadaşlarınızla vedalaşmaya katkı sağlamaktayız.

Ekonomik Fiyatlar

​​Firmamız sayesinde uygun fiyat seçenekleri ile rengarenk balonlar, aydınlatıcı küçük ışıklar, kullanışlı bir dans pisti, farklı süsleme aparatları ve istediğiniz güzergahta boğaz turları ve molalar ile uzun soluklu bir etkinlik düzenlemekteyiz. Arkadaşlarınızla heyecanlı bir elvedayı siz de hak ediyorsunuz. Biz teknede mezuniyet partinize bütün ekibimiz ile birlikte o gece için size seferber olmaya hazırız.

Deneyimli servis elemanlarımız, başarılı mutfak ekibimiz sizi ve arkadaşlarınızı yormadan en mükemmel organizasyonu yapacaktır. Siz sadece çok eğlenin o bizlere yeter. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız son derece kaliteli hizmet sunmaktadır.