Yat Kiralama

En güzel, en eğlenceli ve belki de en değişik tatil deneyimlerinden biri, yat kiralanarak yapılacak bir tatil olabilir. Eğer kendinize ait bir yat ya da tekneniz yoksa ve tatilinizi bir mavi yolculuğa dönüştürmek istiyorsanız yat kiralamayı bir alternatif olarak değerlendirebilirsiniz.

Kiraladığınız yat ile geçireceğiniz rüya gibi tatili asla unutamayacaksınız. Kişi sayınıza ve istediğiniz özelliklere göre kiralayabileceğiniz yat ile bir yere bağlı kalmadan ya da istediğiniz yerde istediğiniz kadar kalarak muhteşem bir tatil yapabilirsiniz.

Turizm cennetlerinden birinin merkezine demirleyip kalabileceğiniz gibi, kimsenin olmadığı mavi ve yeşilin dans ettiği koylarda da konaklayabilirsiniz. Huzurlu, konforlu, elit ve özgür bir tatilin tadını çıkarmak istiyorsanız yat kiralamak sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.

Fiyat Almak İçin Form Doldurun

Özel Fiyat Tekliflerinden Faydalanın!

  Yat Kiralamanın Avantajları;

  Konfor Yat kiralama konforlu bir tatil seçeneğidir, birbirinden lüks özelliklere sahip ve donanımlı tekneler ile yapacağınız tatilde kendinizi en az evinizdeki kadar rahat hissedeceksiniz. Lüks ve konforlu bir tatil imkanı sunan yüzen yatlar adeta yüzen birer otel odasına sahipler.

  Fark Yaratır

  Kiralayacağınız yat ile birbirinden güzel koylarda ve sahillerde konaklama imkanı ve muhteşem manzaralara tanık olma şansı yakalayabilirsiniz. El değmemiş ve birer doğa harikası olan doğanın sizi kucakladığını hissedebilir ve sevdiklerinizle rüya gibi bir tatil yaşayabilirsiniz.

  0
  Yıllık Tecrübe
  0
  Memnun Müşteri
  0
  Organizasyon

  Her Yerde Tatil

  Kiraladığınız tekne ile istediğiniz her yerde, istediğiniz her zaman konaklama ve yüzme yapma imkanına sahipsiniz. Mavi ve yeşilin muhteşem uyumunun bir sanat eseri gibi resmedildiği doğa harikası koyları ve doğal güzellikleri daha yakından görme şansı yakalarsınız. Daha önce hiç görmediğiniz ve neredeyse bakir olan koyları ve plajları keşfe çıkabilir, sessiz, sakin ve dingin bir tatil geçirebilirsiniz. Masmavi ve tertemiz suların tadını çıkarmak ve yüzmeye doymak için eşsiz bir seçenek sunan tekneler farklı ve elit bir tatil hedefleyenler için iyi bir seçenek olacaktır.

  Yat kiralama sadece muhteşem bir tatil için değil aynı zamanda özel günleriniz için de bir alternatif olarak değerlendirilebilir. Bir iş yemeği, iş kutlaması, doğum günü, düğün, nişan ya da mezuniyet kutlaması ya da evlilik teklifi yapmak için yat kiralamak da unutulmaz bir zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

  Elit Bir İş Yemeği

  Bir iş toplantısı ya da bir iş başarınızı kutlamak isterseniz kiralayacağınız bir yat sizler ve misafirleriniz için bir prestij sembolü olacaktır. Yerli ya da yabancı iş ortaklarınızı ya da iş yapmayı planladığınız firma yetkili veya yetkililerini ağırlamak ve gezdirmek için kiralayacağınız tekneden daha güzel bir ortam düşünülemez.

  Özel Organizasyonlar İçin Yat Kiralama

  Kiralayacağınız bir yatta sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştireceğiniz ilk adım olan evlenme teklifinizi gerçekten unutulmaz bir hale getirebilirsiniz. Her çift için zaten unutulmaz bir anı olan evlilik teklifi eğer maviliklerin ortasında ya da yakamozların şahitliğinde yapılırsa çok daha muhteşem bir anı olacaktır.

  Yapılan evlilik teklifinin ardından gelecek olan nişan ve düğün organizasyonlarınız için de tekne kiralayabilir başladığınız rüyanın en güzel şekilde devam etmesini ve mutlu sonla noktalanmasını sağlayabilirsiniz.

  Doğum günü, sünnet, yıl dönümü ya da diğer özel günleriniz için de kiralayacağınız bir yat ile hem siz hem de sevdikleriniz unutulmaz zamanlar geçirebilirsiniz.

  Sadece özel günleriniz için değil gezi amaçlı da yat kiralayabilir, kiraladığınız yatın güzergâhını belirleyerek görmek ve gezmek istediğiniz yerleri denizden görebilir ve denizden ulaşım sağlayabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse İstanbul Boğazı’nın muhteşem güzelliğine bir de boğazın o güzel sularından tanıklık edebilir, Ege ya da Akdeniz’in muhteşem doğal güzelliklerine, eşsiz maviliklerin içinden tanık olabilirsiniz.