Yat Partisi

Geniş lüks yat filomuz ile denizi seven ve özel etkinliklerini deniz ortasında, rahatsız edilmeden ve mükemmel bir manzara eşliğinde yapmak isteyenlerin her türlü organizasyonlarını en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Özellikle klasik salon organizasyonlarından sıkılanlar için, ideal koşullar ve imkanlar sunmaktayız.

Unutulmaz Yat Partisi

Özel arkadaş grupları ile daha samimi ve özel bir parti yapmak isteyenler için, her çeşit organizasyona uygun ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yat partisi düzenliyoruz. Yapılacak partinin özelliğine göre yatlarımızı düzenliyor, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yemekli veya kokteyl şeklinde gerekli tüm hazırlıkları yapıyoruz. İkramlarımızı müşterilerimize sunuyor, isteklerini de ilave ettikten sonra gerekli olan tüm malzemeleri tedarik ediyoruz.

Partinin yapılacağı gün istenilen saatte, istenilen yerden partiye katılacak misafirlerimizi aldıktan sonra, çok yavaş hızla ve istenirse demir atılıp sabit halde, partinin sarsılmadan icrasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin taleplerine uygun olarak müzik sistemlerini de hazırlıyor ve tüm parti boyunca istenilen müziklerin çalınmasını sağlıyoruz. Partilerimizi istek olması durumunda gece saatlerinde ve uygun ışıklandırma ile de yapmaktayız.

En güzel Doğum Günü

Firma olarak bu güne kadar yaptığımız tüm organizasyonlarda, % 100 müşteri memnuniyetini sağladığımızdan, sektörde de lider konumdayız. Bu nedenle internette yapılan tekne partisi sürpriz parti başlığındaki aramalarda ilk sırada bulunmaktayız. Haberli veya sürpriz doğum günü partisi yapmak isteyenlere, unutulmaz bir gün yaşatmayı garanti ediyoruz. Haberli doğum günü partileri için her şeyi hazırlayarak misafirler için hazır bir ortam sunmaktayız. Habersiz doğum günü partisi için bir yat gezisi olarak başlattığımız organizasyonu, istenilen zamanda süratle doğum günü ortamına çevirerek, doğum günü sahibine unutulmaz bir gün yaşatıyoruz. Müşterilerimizin isteklerinden daha güzel doğum günü pastaları, müzik sistemi ve süslemelerle, bu güne kadar yaşanmamış bir doğum günü vaat ediyoruz.

0
Yıllık Tecrübe
0
Memnun Müşteri
0
Organizasyon

Evlilik Teklifi için En güzel Ortam

Evlilik teklifleri, mutlu bir gelecek için atılan ilk ve en önemli adım olduğu için, bu teklifi değişik ortamlarda ve sürpriz şeklinde yapmak için, yapılan uzun süreli uğraşlara çözüm yaratıyoruz. Masmavi denizin ortasında, havai fişekler ve günün anlamına uygun müzikler eşliğinde, en unutulmaz evlilik teklifinizi yapmanızı saplıyoruz. Normal bir boğaz gezisi olarak başlayan yolculuk birden teklifin yapılması ve evet cevabının alınması ile bambaşka bir hale dönüşüyor. Hazırladığımız ortam sayesinde, partnerlerinizin hayır deme imkanı bile kalmıyor.

tekliften sonra yatımızı isteğe bağlı olarak kokteyl veya yemek düzenine hızla geçiriyoruz. Daha önceden planlanmışsa bu mutlu ana iştirak edecek yakın arkadaşlarınızı kıyıya dönerek belirlediğiniz yerden alıyoruz. Böyle önemli bir günün tüm anlarını unutulmaz hale dönüştürmek için kesintisiz ve profesyonel video ve fotoğraf çekimleri de yapıyoruz. İstendiği takdirde teklif esnasında verilecek yüzük için de sürpriz sunumlarda bulunuyoruz (kadehi, pastanı veya çiçeğin içinde gibi).

Evlilik Yıl Dönümlerinizi Unutulmaz Yapın

Evlilik yıl dönümlerini daha özel ve unutulmaz bir anıya çevirmek isteyenler için, en güzel planlı veya sürpriz yıl dönümü organizasyonlarını yapıyoruz. Özellikle boğazın muhteşem gece görüntüsü ve kıyıların ışıklandırması altında, baş başa veya özel arkadaşlarla birlikte, enfes lezzetler ve en güzel müzikler eşliğinde unutulmaz bir evlilik yıl dönümü yaşatıyoruz. müşterilerimiz sadece hayallerini bize iletiyorlar, bir bunları ve daha ötesini gerçekleştiriyoruz.

Diğer Hususlar

Tüm organizasyonlarımızda fotoğraf ve video hizmeti vermekteyiz. İstenirse fotoğraf albümü de yapılmaktadır. Yatın orta bölümü istendiğinde dans etmek için uygun hale getirilmektedir. Yemek ve kokteyl menüleri müşterilerimizin taleplerine göre ve sunduğumuz alternatifler doğrultusunda hazırlanmaktadır. Fiyatlarımız her bütçeye uygun olmakta ve istenilenlere göre değişmektedir.