Yatta Doğum Günü

Yeni yaşımızı kutladığımız doğum günleri şüphesiz herkes için çok önemlidir. Kaç yaşına girersek girelim, bu günü kutlamayı ve özel bir şeyler yapmayı kim istemez ki? Sadece kendimiz için değil, sevgilimize, nişanlımıza, bizim için özel olan insanlara ya da evlatlarımıza sürprizlerle dolu kutlamalar yapmaktayız.

Özellikle bebeklerin ilk yaş doğum günleri, anne ve babalar için büyük anlam taşımaktadır. Bu günün unutulmaz olmasını isteyen anne babalar farklı konsept arayışına girmektedirler. İşte bütün bu nedenlerden dolayı doğum günü partilerinin kutlanmasına özenmemiz gerekiyor. Yatta doğum günü organizasyonu konusunda firmamıza sonuna kadar güvenebilir, hizmetlerimizi değerlendirebilirsiniz.

Yatta Doğum Günü Organizasyon Hizmetimiz

Sizler için özel olan bu günlerde, teknede parti organizasyonlarımızdan yararlanarak doğum günü etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz. Standart konseptlerimizin yanında isteğiniz doğrultusunda da etkinlik düzenlemekteyiz. Böylece sizlere hayal ettiğiniz gibi harika doğum günü kutlaması hazırlayabiliriz. Bu konuda verdiğimiz hizmetleri incelemek için sitemizde bulunan etkinlikler kısmındaki yatta doğum günü kutlamalarımıza göz atabilirsiniz. Bu hizmetimiz hakkında bulunan referanslarımıza da yine aynı bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda geçmiş dönemlere ait doğum günü organizasyonlarımızın fotağraflarını da bulabilirsiniz.

Kişiye Özel Etkinlik Planlıyoruz

Uzun süre dillerden düşmeyecek bir doğum günü partisi planlıyorsanız yatta doğum günü partisi konseptimiz tam da size göre bir hizmettir. Yatta doğum günü kutlaması yapmak için firmamızla iletişime geçmeniz ilk atacağınız adımdır. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, kişiye özel etkinlik programı düzenlemektedir. Sizden alacağımız bilgiler doğrultusunda özgün ve benzersiz bir parti organize ediyoruz. Bebek, çocuk, yetişkin ya da yaşlı olsun her yaş grubundan bay ve hanımlara özel konserlerimiz bulunuyor.

0
Yıllık Tecrübe
0
Memnun Müşteri
0
Organizasyon

Geniş Etkinlik Yelpazemiz

Süslemeler, menü, müzik gibi etkinlikler yine sizin isteğiniz doğrultusunda özel olarak yapılmaktadır. Yaşa ve isteğe uygun düzenlemeler yaptığımız esnek konseptlerimizi görüşlerinizi değerlendirerek oluşturuyoruz. Firmamız menüleri de sizlerin seçiminize bırakmaktadır. Bununla birlikte içkili ve içkisiz etkinlikler de yapabilirsiniz. Akşam ya da gündüz etkinliklerimiz de değişiklik göstermektedir. Ayrıca kahve menülerimiz ve içkisiz atıştırmalık menülerimizde bulunmaktadır.

Restoran Hizmetimiz

Zengin bir restoran tadında olan yemekli parti organizasyonlarımızda, restoran teknelerimizden en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Servis personellerimiz ve mutfak ekibimiz sizi hiç rahatsız etmeden ve yormadan hizmet sunmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda fasıl ekibimiz, DJ sanatçımız, eğlence ekibimiz ve dansöz hizmetimiz bulunmaktadır.

Firmamızın catering hizmetinden yararlanmak için yat ya da teknede doğum günü partisi düzenlemek zorunda değilsiniz. Firmamız ihtiyaç halinde dışarıya da servis elemanı sağlayarak, kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Özel Tekne Turu Programlarımız

Teknede doğum günü etkinliği yapmak için ilk tercihiniz olarak firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Etkinliği ne zaman yapmak firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Teknede tur programlarımızdan da faydalanabilirsiniz. Doğum günü partinizde doyasıya eğlenirken, Boğaz, Ada ya da gecenin ilerleyen saatlerinde muhteşem mehtap turlarımız ile konseptinizi tamamlayabiliriz. Firmaların, değerli mutfak ekinin yaptığı çok özel kokteyl sunumları ile konuklarınızı da mükemmel bir şekilde ağırlamaktadır.

Yerli Ve Yabancı Konuklarımıza Özel Hizmetlerimiz

Firmamızın düzenlediği konseptlerden bir diğeri de “Türk Geceleri” etkinliğidir. Özellikle yabancı misafirlerimizin yoğun ilgi gösterdiği konseptimiz yerli konuklarımız için de ilgi uyandırmaktadır. Firmamız yabancı turistleri ağırlamak ya da bir yerden başka bir yere aktarılmak gibi hizmetleri de mükemmel şekilde gerçekleştirmektedir.

Siz de istediğiniz zaman tekne ya da yatta doğum günü kutlamalarınızı firmamızdan yardım alarak yapabilirsiniz. Bunun için mutlaka firmamıza ulaşın. Özel anlarınıza şehrimizin güzelliklerini de dahil edelim. Şehrimizin deniz, boğaz ve güzellikleriyle muhteşem zaman geçirmeniz için hizmetimizden yararlanabilirsiniz.