Yatta Evlilik Teklifi

Her genç kızın ve erkeğin hayalidir, evlenip mutlu bir yuva kurmak. Evlilik hazırlıklarına başlamadan önce ilk atılacak adım sevdiğiniz kadına ya da adama evlenme teklifi etmektir. Bu teklifin güzel ve unutulmaz bir anı olarak kalmasını istiyorsanız firmamızdan yardım alabilirsiniz. Sizin için özel anlara daha da anlam katmak için yatta evlilik teklifi organize etmek için hizmetinizdeyiz.

Harika ve akıllardan silinmeyecek bir evlilik teklifi yaparak sevdiğiniz insanı büyülemek istiyorsanız firmamızla iletişime geçin. Firmamızın düzenlediği geçmiş etkinliklere ait fotoğrafları sayfamızdan bulabilirsiniz. Sağlam referanslarımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla memnuniyetinizi sağlamaktan onur duyuyoruz.

En Özel Gününüze, En Özel Fiyatlar!

Tüm Seçenekler Elinizin Altında!

Teknelerimizi ve Menülerimizi Keşfedin!

Modern Tekne Çeşitlerimiz

İstanbul da Boğaz, Adalar, arzuya göre deniz turlarında sizinle birlikteyiz. Restoran teknelerimiz, taka tipli teknelerimiz ve yatlarımızı bu anlamlı anı büyülemek için değerlendirilirsiniz. Yeterli donanıma sahip bütün teknelerimizde, mükemmel sunumlar ile istediğiniz etkinliği organize edebiliriz. Evlilik teklifinizin harika olmasını sağlıyoruz. Bütün hizmetlerimizde görüş ve önerilerinize büyük önem veriyoruz. Her şey isteğiniz doğrultusunda düzenleniyor ve sizi yormadan etkinliği gerçekleştiriyoruz. Sizi ve misafirleriniz en güzel şekilde ağırlıyoruz.

Özel Anlarınızda Yanınızdayız

Teknede evlilik teklifi etmek istiyorsanız bu konusunda bizden daha iyi konsepte sahip başka bir firma bulamazsınız. Bu konuda kendimize sonuna kadar güveniyoruz. Referanslarımız ve % 100 müşteri memnuniyeti potansiyelimiz iddiamızda bizi haklı çıkarmaktadır. Konseptimiz ve süslemelerimiz size özel yapılmaktadır. Sizin istediğiniz konsepte göre malzemeleri hazırlayıp, renklerin seçimi ve dizaynı yapıyoruz. Ekibimizim deneyim ve bilgisi de organizasyon için yeterli olacaktır.

Kesintisiz hizmet veren servis elemanlarımız seçtiğiniz menünün hazırlanması ve sunumların yapılması konusunda mükemmel bir hizmet sergileyecektir.

0
Yıllık Tecrübe
0
Memnun Müşteri
0
Organizasyon

Tekne Dışı Etkinlikleriniz İçin Bizi Tercih Edin

Catering konusunda da kesinlikle sektörde ilk sırada olan bir firmayız. Ayrıca teknemiz dışında etkinlik düzenlemek isterseniz biz size bir telefon kadar uzaktayız. Dışarıda da düzenlenen konseptlerde catering hizmeti sunmaktayız. Zengin bir restoran havasında olan menülerimize alternatif olarak size özel, et, balık ve piliç gibi çoktan seçmeli menü düzenlenmektedir.

İçkili veya içkisiz etkinliklerinizi rahatlıkla organize etmekteyiz. İçkilerimizde limit ve çeşit sıkıntısı yoktur. Mutfak ekibimiz titizlikle menülerinizi hazırlamaktadır. Sağlıklı, taze, temiz ve organik olarak hazırlanan menülerimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. İçinize sinecek, sunumlarımız taze ve sağlıklı ürünlerden oluşuyor.

Evlilik Teklifinizi Özel Kılmaktayız

Sevdiğiniz şanslı insana boğazda evlilik teklifi yapmak için düzenleyeceğimiz etkinlik elbette müziksiz olmaz. İsteğinize göre DJ, oryantal ya da çok özel fasıl ekibimizle hizmetinizdeyiz. Özel turlarımızla boğazın ve denizin en güzel yerleri için rotamızı sizinle ayarlamaktayız.

Evlilik teklifinin yanında, söz, nişan, nikah, özle partiler, bayram kutlamaları, iş toplantıları, iftar yemekleri, sünnet, ada turları, kına gecesi, mevlit, günübirlik turlar gibi bir çok farklı etkinlikler ile istediğiniz zamanda hizmet vermekteyiz. Ayrıca dışarıda yapacağınız etkinliklerde personel temini ve catering hizmeti programlarımızla da her zaman sizinleyiz.

Her Türlü Organizasyonunuzda Kusursuz Hizmet

Bebek diş partilerinden doğum günü etkinliklerine, yılbaşı partilerine ve düğünlere kadar sayısız tekne etkinlikleri ile yanınızda olmaktan mutluluk duymaktayız. Teknelerimiz son derece güvenilirdir. Bakımları ve kontrolleri muntazam bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca sigortaları da tamdır. Donanımlı, eksiksiz ve tertemiz araçlarımız kesinlikle mükemmeldir.

Kadromuz, mutfak ekibimiz ve tekne personelimiz de size ve sevdiklerinize mükemmel bir sunum yapacaktır. Tekne modellerimiz, başarılı eleman kadromuz ve hizmetlerimizle sizinle olduğumuzu unutmayınız. Size özel sunumlarımız, fotoğraf ve video çekimlerimize hayran kalacaksınız. Unutulmaz anıları yaşamak ve yaşatmak için firmamızla iletişime geçin.